Відкритий лекційний курс "Промислові мережі та інтеграційні

Все что не попало в предыдущие форумы

Відкритий лекційний курс "Промислові мережі та інтеграційні

Сообщение san » 05 фев 2015, 19:46

Відкритий лекційний курс "Промислові мережі та інтеграційні технології".
Шановні студенти, викладачі та молоді спеціалісти!
Починаючи з лютого 2015 року в якості експерименту планується проводити відкритий курс лекцій з дисципліни "Промислові мережі та інтеграційні технології ". Лекції будуть читатися додатково до основного курсу для студентів Національного університету харчових технологій (НУХТ), для яких курс навчальним планом не передбачений. Ви також можете відвідувати заняття, для цього необхідно попередньо зареєструватися, щоб можна було виділити аудиторію, відповідно до кількості бажаючих.
Орієнтовна програма курсу http://www.slideshare.net/pupenasan/ss-43951897

Орієнтовний обсяг лекційного курсу – 10 лекцій по 90 хв (1 пара з 5-хвилинною перервою).
Відвідування занять безкоштовне.
По закінченню курсу контроль знань не проводиться і сертифікати не видаються.
Планується проводити аудіо-запис, супроводжений записом з екрану демонстраційного ПК.
Лекції можливо будуть йти паралельно в формі вебінару, але навряд чи.
Мова – українська.

Координати для контактів.
fieldbus_book @ ukr.net
Олександр Пупена
san

Откуда: Киев, Национальный университет пищевых технологий, каф.ИАСУ
Благодарил (а): 0 раз.
Пункты репутации: 21

Re: Відкритий лекційний курс "Промислові мережі та інтеграці

Сообщение Yuriy Kuzmich » 06 фев 2015, 10:23

А в чому проблема з вебінаром?
Я би долучився до вебінару, а от з відвідуванням лекцій наживо є деякі проблеми.
Yuriy Kuzmich

Пункты репутации: 19

Сообщение san » 06 фев 2015, 18:57

Yuriy Kuzmich писал(а):А в чому проблема з вебінаром?
Я би долучився до вебінару, а от з відвідуванням лекцій наживо є деякі проблеми.

Немає досвіду. Сильно багато для одного разу. Я не знаю, хто мені буде допомагати, але боюсь що вебінар підготовити для мене буде важко (+багато організаційних питань, виділення нормального трафіку і т.д.). Але я думаю писати все це, і викладувати на Ютуб. Якщо старт пройде нормально, можна буде говорити про вебінар одночасно з лекціями. Але пристуність пріоритетніша.
Про окремий вебінар можна теж говорити, але це шлях набагато довший, і сильно залежить не ітльки від мене. Однак таку штуку можна замутити скажімо для людино-машинного інтерфейсу. Оглядовий вебінар по SCADA/HMI на базі ШЕ. Тобто софт+обладнання ШЕ як приклад, а база - це теорія. Як така ідея? Заодно притягнемо потужні ресурси ШЕ Україна, зокрема спеца по VijeoDesigner. ;-)
san

Откуда: Киев, Национальный университет пищевых технологий, каф.ИАСУ
Пункты репутации: 21

Сообщение Roof » 29 дек 2017, 06:09

Здравствуйте! Где у Нас в Украине можно получить обучение по Schneider Electric? И какие есть курсы? Применительно к приводам PacDrive C600 ELAU, PacDrive MC4 и панелям HMI.
Roof

Пункты репутации: 0

Вернуться в Другое